Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

Cel: cellulit

AWT jest jedną z najnowszych metod zwalczania cellulitu. Likwiduje deformacje, napina, wyszczupla i przywraca ciało do formy. Znajduje zastosowanie również w leczeniu miejscowego nadmiaru tłuszczu i problemów z wiotką skórą. Na ile skuteczna i godna zaufania jest owa nowa metoda odpowiada Dr Ismail Agar, który jako pierwszy zastosował AWT w naszym kraju.

– W czym tkwi siła AWT?
– Cellulit uwarunkowany jest określoną budową tkanki, na którą wpływają hormony. Podczas leczenia urządzenie AWT wysyła
do tkanki tłuszczowej silne, intensywne fale akustyczne, eliminując przegrody włókniste, które komplikują leczenie cellulitu. Fale akustyczne powodują także rozpad komórek tłuszczowych, niszcząc wolne rodniki i glicerol w komórkach tłuszczowych poprzez ich odprowadzenie. Próbki krwi pobrane przed i po terapii potwierdziły, że powyższe typy tkanki tłuszczowej ulegają rozpadowi. Prędkość fal akustycznych w ludzkich komórkach tłuszczowych jest niemal równa prędkości ich emisji w wodzie. AWT bez większych strat przekazuje do tkanki tłuszczowej energię wytwarzaną poza ciałem. Za pomocą silnego ciśnienia fale akustyczne przesyłają energię podskórnie z prędkością 1500 m/s, nie powodując uszkodzenia tkanki.

www.vimedia.com.pl

« powrót