Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

Nadzieja dla kobiet AWT nowoczesna metoda zwalczająca cellulit!

Cellulit jest odwiecznym problemem występującym w świecie kobiet, tworząc mało atrakcyjne wgłębienia oraz tzw. pomarańczową skórkę w okolicach ud, pośladków i ramion. Czy świat nie byłby piękny bez tego okropnego zjawiska osłabienia tkanki łącznej?

W dzisiejszych czasach rozwiązanie tego problemu podane jest jak na dłoni. Nowa metoda jest uznana za skuteczną w zwalczaniu cellulitu a dodatkowo jej efekty utrzymują się jeszcze przez 6 miesięcy po zakończeniu terapii.

JAK TO DZIAŁA?

Terapia falą akustyczną aktywuje metabolizm komórek tłuszczowych poprzez poprawę mikrokrążenia oraz tworzenie się nowych naczyń włosowatych. Rezultatem jest lepsze usuwanie produktów przemiany materii, które są gromadzone
w przestrzeniach międzykomórkowych, poprzez układ limfatyczny. Terapia stymuluje tworzenie się włókien kolagenowych. Dzięki tym procesom elastyczność skóry jest miarodajnie poprawiona. Terapia praktycznie nie ma skutków ubocznych.
Pacjent jedynie ma zwiększoną potrzebę przyjmowania płynów w dniu zabiegu.

www.vimedia.com.pl

« powrót