Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

Aktualna oferta:

Serwis aparatów i systemów medycznych

Prowadzimy autoryzowany serwis aparatów i systemów medycznych firm MINDRAY i STORZ Medical oraz nieautoryzowany serwis aparatów firmy GE HealthCare. Służymy Państwu doractwem i orzecznictwem w zakresie stosowania, użytkowania i ochrony posiadanej aparatury oraz pomocą w maksymalnym wykorzystaniu rozbudowanych opcji diagnostycznych.W przypadku zakupienia przez Państwa aparatury przeprowadzamy wdrożenia oraz szkolenia aplikacyjne.

Pełna obsługa klienta oznacza również zapewnienie najkrótszego czasu konserwacji i naprawy użytkowanej aparatury medycznej. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zasadach umowy serwisowej lub kontraktu serwisowego.

Prowadzone przez nas planowane usługi konserwacyjne oznaczają:

serwisy zapobiegawcze,
procedury świadczenia usług w celu ograniczenia ryzyka awarii oraz zachowania sprawności sprzętu na standardowym poziomie.

Podejmujemy się natychmiastowej interwencji w nagłych wypadkach w celu naprawy awarii sprzętu uniemożliwiającej jego normalne wykorzystanie przez użytkownika.

Świadczone dodatkowe usługi to:
badanie systemów elektrycznych,
test funkcjonalności CPU i pakietów softwarowych,
przystosowywanie dostaw zasilania,
mechaniczny interlock i sprawdzanie montażu.

Pytania i zgłoszenia serwisowe prosimy kierować na adres: serwis@adomed.pl
Kontakt telefoniczny z naszym koordynatorem serwisu 32-770-68-38

 

« powrót