Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

O nas

Spółka ADO-MED powstała w roku 1991 wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej jakości sprzęt do obrazowania medycznego. Dzięki naszemu zaangażowaniu w ciągu ostatnich 27 lat spółka ADO-MED stopniowo ewoluowała na wszystkich obszarach swojej działalności wywierając ogromny wpływ na polski rynek.

Naszym głównym celem jest  rozwój sprzedaży i wsparcia technicznego w zakresie sprzętu RTG, USG oraz litotrypsji. Dzięki doskonałej renomie w południowym regionie naszego kraju, byliśmy w stanie, w stosunkowo krótkim czasie, zaprosić do współpracy w charakterze naszych partnerów wiele znanych firm takich jak: MINDRAY, GE HealthCare i STORZ Medical.

W związku z potrzebami unowocześniania bazy sprzętowej, zwracając przy tym szczególną uwagę na szybki postęp techniczny w dziedzinie inżynierii biomedycznej, oferujemy Państwu najnowszej generacfji aparaturę medyczną przeznaczoną do wysokospecjalistycznej diagnostyki.

Stawiamy na stałe doskonalenie i dbałość o wysoką satysfakcję naszych klientów.
 


Gama naszych produktów obejmuje najwyższej jakości:

aparaturę ultrasonograficzną
aparaturę radiologiczną
aparaturę do rehabilitacji i kosmetologii
sprzęt urologiczny

Nasze urządzenia posiadają zestaw wielu niespotykanych dotąd funkcji i rozwiązań programowych, zapewniając przy tym pracę z przyjaznym użytkownikowi oprogramowaniem.

O jakości oferowanego przez firmę sprzętu świadczy szerokie uznanie wśród licznej rzeszy naszych klientów. Mamy nadzieję, że przedstawione systemy zwrócą Państwa uwagę.

Działalność firmy polega na:

dystrybucji aparatury i urządzeń medycznych,
sprzedaży medycznych materiałów eksploatacyjnych i akcesorii,
profesjonalnym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym prowadzonym przez inżynierów przeszkolonych bezpośrednio przez producentów,
analizie i fachowych orzeczeniach technicznych sprzętu medycznego,
wdrożeniach zintegrowanych systemów medycznych,
instalacji i konserwacji aparatury,
szkoleniach personelu medycznego,
projektowaniu i adaptacji pomieszczeń przeznaczonych pod pracownie radiologiczne,
serwisowaniu aparatury medycznej innych firm,
zróżnicowanych formach finansowania zakupu.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji w zakresie gwarancyjnych serwisów lub ewentualnych napraw. W tym czasie mogą Państwo korzystać z udostępnionej przez firmę aparatury zastępczej. W ofercie znajduje się również osprzęt i materiały eksploatacyjne do oferowanej aparatury medycznej.

Firma pragnie wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniom klienta i proponuje całościową obsługę realizowanego zamówienia. W zakresie obsługi celnej korzystamy z Wolnych Obszarów Celnych w całym kraju. Składowanie towarów na WOC jest atutem płynnych dostaw do klienta.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

« powrót