Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Kardiologia / Systemy wysiłkowe / Ergometry e-Bike /

Ergometry e-Bike

eBike z pulpitem sterowania PCplus jest sterowanym komputerowo ergometrem medycznym. Pracuje on w zakresie prędkości obrotowej pomiędzy 30 i 130 obrotami na minutę oraz w zakresie mocy pomiędzy 20 i 999 W, niezależnej od prędkości obrotowej. Ergometr może być używany do ergometrii oraz rehabilitacji zaburzeń krążenia.

eBike jest dostępny w dwóch wersjach: eBike basic i eBike comfort. eBike comfort posiada w porównaniu do modelu eBike basic ręczną regulację wysokości kierownicy oraz elektryczną regulację wysokości siodełka. Siodełko może być przy tym podnoszone i opuszczane wraz z pacjentem.
eBike z puliptem sterowania PCplus może być używany zarówno jako urządzenie wolnostojące jak również w połączeniu z urządzeniami do rejestracji EKG firmy GE Medical Systems Information Technologies.

W połączeniu z urządzeniami do rejestracji EKG, całe sterowanie ergometrem jest realizowane przez urządzenie EKG. Również wbudowany miernik ciśnienia krwi (opcja) jest automatycznie uruchamiany przez urządzenie do rejestracji EKG. Dodatkowe pomiary ciśnienia krwi mogą zostać wywołane ręcznie. Aktualne dane mierzone są wskazywane na wyświetlaczu wbudowanym w pulpicie sterowania. Przez podłączone urządzenie do rejestracji EKG odbywa się bieżąca dokumentacja całego badania.

  eBike Ergometr rowerowy broszura
  eBike Ergometr rowerowy broszura