Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Ultrasonografia / Aparaty przenośne / Z5 /

Z5

Unikalny, najwyższej jakości obraz, a także wszechstronność i mobilność to cechy nowego, przenośnego aparatu ultrasonograficznego z Color Doppler, model Z5 firmy Mindray. Szereg działań podjętych przez producenta i ukierunkowanych na zwiększenie dostępności do wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej, przyczyniły się do stworzenia aparatu o wysokiej wydajności i jednocześnie niskich kosztach zakupu. Z5 jest ultrasonografem o uniwersalnym zastosowaniu, a dzięki ergonomicznej budowie, wykonywanie diagnostyki jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 

 

Aparat współpracuje z głowicami:

 

35C50EA – głowica convex szerokopasmowa, wieloczęstotliwościowa, do badań narządów jamy brzusznej, ginekologiczno-położniczych, narządów miednicy.

 

75L38EA – głowica liniowa szerokopasmowa, wieloczęstotliwościowa, do badań       małych i powierzchownie położonych narządów, naczyniowych, ortopedycznych, mięśniowo – szkieletowych.

 

65EC10EA – głowica endokawitarna szerokopasmowa, wieloczęstotliwościowa, do badań ginekologicznych, położniczych, urologicznych.

 

65C15EA – głowica microconvex szerokopasmowa, wieloczęstotliwościowa, do badań narządów jamy brzusznej pediatrycznej, kardiologicznych pediatrycznych,  przezciemiączkowych.

 

10L24EA – głowica liniowa szerokopasmowa, wieloczęstotliwościowa, do badań małych i powierzchownie położonych narządów, naczyniowych, ortopedycznych, mięśniowo – szkieletowych.