Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Nowości

DigiEye 280c Nowość!

Aparat RTG kostno-płucny DigiEye 280C to analogowa wersja aparatu DigiEye 280, który umożliwia współpracę z klasyczną ciemnią rentgenowską lub systemem radiografii pośredniej CR.

W skład aparatu wchodzi generator zintegrowany w stole kostnym, kolumna podłogowa lampy rtg, statyw płucny i komputer konsoli technika.

DigiEye 280 Nowość!

DigiEye 280 to cyfrowy, kostno-płucny aparat rtg do radiografii z przenośnym detektorem na kablu, umożliwiający wykonywanie rutynowych badań rentgenowskich. Aparat posiada statyw do zdjęć odległościowych, co pozwala rozszerzyć spektrum badań np. o zdjęcia klatki piersiowej. Aparat doskonale sprawdza się w badaniach pacjentów leżących, siedzących i stojących za pomocą jednego detektora 35 x 43 cm, który jest dzielony między stołem i statywem.

MobiEye 700 Nowość!

MobiEye 700 to najnowocześniejszy mobilny system wykorzystujący techniki bezpośredniej radiografii cyfrowej. Łączy w sobie nowatorskie rozwiązania mobilności z wysokiej jakości rozdzielczością obrazowania.

 

MobiEye 700 jest przeznaczony do wykonywania zdjęć pacjentom poza pracownią rentgenowską, zarówno w pozycji leżącej jaki i siedzącej.

DigiEye 760 Pro Nowość!

System radiografii cyfrowej z zawieszeniem sufitowym wyposażony w dwa panele cyfrowe, zapewniający elastyczność konfiguracji  i idealną jakość obrazowania do wszystkich zastosowań diagnostycznych.

DigiEye 760 Smart Nowość!

System radiografii cyfrowej idealny do wszystkich zastosowań diagnostycznych, zaprojektowany kompaktowo z zawieszeniem sufitowym.

DigiEye 760 Plus Nowość!

System radiografii cyfrowej z zawieszeniem sufitowym o swobodnym dostępie, idealny do wszystkich zastosowań diagnostycznych.

DigiEye 760 Dual Nowość!

System radiografii cyfrowej z zawieszeniem sufitowym z unikalną możliwością konfigurowania pozwalającą na dostosowanie systemu do potrzeb diagnostycznych użytkownika z idealną jakością i uniwersalnością obrazowania diagnostycznego.

X-Twin Nowość!

Nowoczesny i innowacyjny system rentgenowski X-Twin spełnia wszystkie unijne wymogi, umożliwia uzyskanie najwyższej jakości obrazów. Aparat cechuje łatwość obsługi, dokładność obrazowania, wydajność i wysokie tempo pracy. Gwarancja minimalnej dawki jest zgodna z obecnymi rekomendacjami w medycynie oraz pozytywnie wpływa na zdrowie pacjenta. Praca z aparatem umożliwia szybką i trafną diagnozę, ułatwia proces leczenia, pozwala zaoszczędzić cenny czas personelu medycznego i pacjentów

Resona 7 Nowość!

Aparat ultrasonograficzny klasy premium z Kolorowym Doppler’em Resona 7 firmy Mindray, charakteryzuje się ergonomią, wszechstronnością, a dzięki innowacyjnej technologii ZONE Sonography uzyskujemy jakość obrazu ultrasonograficznego na najwyższym poziomie.

 Aparat oparty jest na platformie ZST+. Dzięki akwizycji strefowej oraz kanałowemu przetwarzaniu danych uzyskano rewolucyjny postęp w dziedzinie obrazowania.

DC-8 Expert Nowość!

Działania podjęte przez producenta i ukierunkowane na zwiększenie jakości, ergonomii i ilości dostępnych funkcji dla wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej, zaowocowały powstaniem aparatu najwyższej klasy o jakości diagnostycznej z najwyższej półki oraz wysokiej wydajności.

M9 Nowość!

Aparat ultrasonograficzny model M9 to najwyższej klasy przenośna platforma firmy Mindray. Charakteryzuje się unikalnym, najwyższej jakości obrazem 2D oraz Dopplerem kolorowym i spektralnym. a także wszechstronnością i mobilnością.

TE7 Nowość!

System ultrasonograficzny TE7 z 15” dotykowym ekranem został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu przy wymagającej szybkich decyzji intensywnej opiece nad pacjentem.

DC-40 Nowość!

Dzięki przełamaniu barier innowacyjną technologią oraz dzięki połączeniu kompletnych pakietów aplikacji, narzędzi do automatycznego pomiaru i wbudowanego oprogramowania edukacyjnego, system DC-40 jest wyjątkowo dokładny, skuteczny i dostępny.

DC-30 Nowość!

DC-30  stanowi idealne połączenie wysokiej jakości obrazu z dodatkowymi funkcjami takimi jak Auto IMT, iScape ", obrazowanie 4D, elastografia Natural Touch, obrazowanie kontrastowe UWN oraz dopplerowskie obrazowanie tkanek.

MODULITH® SLK inline Nowość!

 - Konstrukcja aparatu pozwala na kruszenie kamieni w całym układzie moczowym z automatycznym pozycjonowaniem głowicy  kruszącej zarówno pod jak i nad stołem.
 - System lokalizacji kamieni in-line za pomocą aparatu RTG i USG zapewnia szybka i precyzyjną lokalizację złogu
 - Współpraca z dowolnym aparatem RTG z ramieniem C
 - Konstrukcja stołu umożliwia przeprowadzanie dodatkowo zabiegów URS i PCNL