Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Nowości

X-Twin Nowość!

Nowoczesny i innowacyjny system rentgenowski X-Twin spełnia wszystkie unijne wymogi, umożliwia uzyskanie najwyższej jakości obrazów. Aparat cechuje łatwość obsługi, dokładność obrazowania, wydajność i wysokie tempo pracy. Gwarancja minimalnej dawki jest zgodna z obecnymi rekomendacjami w medycynie oraz pozytywnie wpływa na zdrowie pacjenta. Praca z aparatem umożliwia szybką i trafną diagnozę, ułatwia proces leczenia, pozwala zaoszczędzić cenny czas personelu medycznego i pacjentów

Resona 7 Nowość!

Aparat ultrasonograficzny klasy premium z Kolorowym Doppler’em Resona 7 firmy Mindray, charakteryzuje się ergonomią, wszechstronnością, a dzięki innowacyjnej technologii ZONE Sonography uzyskujemy jakość obrazu ultrasonograficznego na najwyższym poziomie.

 Aparat oparty jest na platformie ZST+. Dzięki akwizycji strefowej oraz kanałowemu przetwarzaniu danych uzyskano rewolucyjny postęp w dziedzinie obrazowania.

DC-8 Expert Nowość!

Działania podjęte przez producenta i ukierunkowane na zwiększenie jakości, ergonomii i ilości dostępnych funkcji dla wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej, zaowocowały powstaniem aparatu najwyższej klasy o jakości diagnostycznej z najwyższej półki oraz wysokiej wydajności.

M9 Nowość!

Aparat ultrasonograficzny model M9 to najwyższej klasy przenośna platforma firmy Mindray. Charakteryzuje się unikalnym, najwyższej jakości obrazem 2D oraz Dopplerem kolorowym i spektralnym. a także wszechstronnością i mobilnością.

TE7 Nowość!

System ultrasonograficzny TE7 z 15” dotykowym ekranem został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu przy wymagającej szybkich decyzji intensywnej opiece nad pacjentem.

DC-40 Nowość!

Dzięki przełamaniu barier innowacyjną technologią oraz dzięki połączeniu kompletnych pakietów aplikacji, narzędzi do automatycznego pomiaru i wbudowanego oprogramowania edukacyjnego, system DC-40 jest wyjątkowo dokładny, skuteczny i dostępny.

DC-30 Nowość!

DC-30  stanowi idealne połączenie wysokiej jakości obrazu z dodatkowymi funkcjami takimi jak Auto IMT, iScape ", obrazowanie 4D, elastografia Natural Touch, obrazowanie kontrastowe UWN oraz dopplerowskie obrazowanie tkanek.

MODULITH® SLK inline Nowość!

 - Konstrukcja aparatu pozwala na kruszenie kamieni w całym układzie moczowym z automatycznym pozycjonowaniem głowicy  kruszącej zarówno pod jak i nad stołem.
 - System lokalizacji kamieni in-line za pomocą aparatu RTG i USG zapewnia szybka i precyzyjną lokalizację złogu
 - Współpraca z dowolnym aparatem RTG z ramieniem C
 - Konstrukcja stołu umożliwia przeprowadzanie dodatkowo zabiegów URS i PCNL

Znajdź nas na facebooku