Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Ultrasonografia / Aparaty stacjonarne /

Resona 7 Nowość!

Aparat ultrasonograficzny klasy premium z Kolorowym Doppler’em Resona 7 firmy Mindray, charakteryzuje się ergonomią, wszechstronnością, a dzięki innowacyjnej technologii ZONE Sonography uzyskujemy jakość obrazu ultrasonograficznego na najwyższym poziomie.

 Aparat oparty jest na platformie ZST+. Dzięki akwizycji strefowej oraz kanałowemu przetwarzaniu danych uzyskano rewolucyjny postęp w dziedzinie obrazowania.

DC-8 Expert Nowość!

Działania podjęte przez producenta i ukierunkowane na zwiększenie jakości, ergonomii i ilości dostępnych funkcji dla wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej, zaowocowały powstaniem aparatu najwyższej klasy o jakości diagnostycznej z najwyższej półki oraz wysokiej wydajności.

DC-8

Unikalny, najwyższej jakości obraz, wszechstronność i ergonomia to cechy przewoźnego aparatu ultrasonograficznego z Color Doppler, model DC-8 firmy Mindray. Szereg działań podjętych przez producenta i ukierunkowanych na zwiększenie jakości, ergonomii i ilości dostępnych funkcji dla wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej, przyczyniły się do stworzenia aparatu najwyższej klasy o wysokiej wydajności.

DC-70

Unikalny, najwyższej jakości obraz, wszechstronność i ergonomia to cechy nowego przewoźnego aparatu ultrasonograficznego z Color Doppler, model DC-70 firmy Mindray.

Aparat DC-70 daje znacznie więcej. Jego unikalne sterowanie dotykiem i gestem zostało zaprojektowane w taki sposób, by usprawnić płynny obieg czynności.

DC-60

Najwyższej jakości obraz, wszechstronność i ergonomia to cechy nowego przewoźnego aparatu ultrasonograficznego z Color Doppler, model DC-60 firmy Mindray.

Jego unikalne sterowanie dotykiem i gestem zostało zaprojektowane w taki sposób, by usprawnić płynny obieg czynności. Czystość obrazu uzyskiwana w aparacie DC-60 pozwoli wykryć anomalie lub nawet niewielkie zmiany.

DC-40 Nowość!

Dzięki przełamaniu barier innowacyjną technologią oraz dzięki połączeniu kompletnych pakietów aplikacji, narzędzi do automatycznego pomiaru i wbudowanego oprogramowania edukacyjnego, system DC-40 jest wyjątkowo dokładny, skuteczny i dostępny.

DC-N3

Aparat DC-N3 firmy Mindray, to wszechstronny ultrasonograf służący do przeprowadzania kompleksowej diagnostyki w pełnym spektrum badań.

Urządzenie współpracuje z szerokim zestawem głowic diagnostycznych oraz posiada wiele zaawansowanych funkcji zapewniających doskonałą jakość obrazowania.

DC-30 Nowość!

DC-30  stanowi idealne połączenie wysokiej jakości obrazu z dodatkowymi funkcjami takimi jak Auto IMT, iScape ", obrazowanie 4D, elastografia Natural Touch, obrazowanie kontrastowe UWN oraz dopplerowskie obrazowanie tkanek.