Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Radiologia / Stacjonarne aparaty RTG cyfrowe /

DigiEye 280 Nowość!

DigiEye 280 to cyfrowy, kostno-płucny aparat rtg do radiografii z przenośnym detektorem na kablu, umożliwiający wykonywanie rutynowych badań rentgenowskich. Aparat posiada statyw do zdjęć odległościowych, co pozwala rozszerzyć spektrum badań np. o zdjęcia klatki piersiowej. Aparat doskonale sprawdza się w badaniach pacjentów leżących, siedzących i stojących za pomocą jednego detektora 35 x 43 cm, który jest dzielony między stołem i statywem.

DigiEye 760 Pro Nowość!

System radiografii cyfrowej z zawieszeniem sufitowym wyposażony w dwa panele cyfrowe, zapewniający elastyczność konfiguracji  i idealną jakość obrazowania do wszystkich zastosowań diagnostycznych.

DigiEye 760 Smart Nowość!

System radiografii cyfrowej idealny do wszystkich zastosowań diagnostycznych, zaprojektowany kompaktowo z zawieszeniem sufitowym.

DigiEye 760 Plus Nowość!

System radiografii cyfrowej z zawieszeniem sufitowym o swobodnym dostępie, idealny do wszystkich zastosowań diagnostycznych.

DigiEye 760 Dual Nowość!

System radiografii cyfrowej z zawieszeniem sufitowym z unikalną możliwością konfigurowania pozwalającą na dostosowanie systemu do potrzeb diagnostycznych użytkownika z idealną jakością i uniwersalnością obrazowania diagnostycznego.

X-Twin Nowość!

Nowoczesny i innowacyjny system rentgenowski X-Twin spełnia wszystkie unijne wymogi, umożliwia uzyskanie najwyższej jakości obrazów. Aparat cechuje łatwość obsługi, dokładność obrazowania, wydajność i wysokie tempo pracy. Gwarancja minimalnej dawki jest zgodna z obecnymi rekomendacjami w medycynie oraz pozytywnie wpływa na zdrowie pacjenta. Praca z aparatem umożliwia szybką i trafną diagnozę, ułatwia proces leczenia, pozwala zaoszczędzić cenny czas personelu medycznego i pacjentów