Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Ultrasonografia /

Resona 7

Aparat ultrasonograficzny klasy premium z Kolorowym Doppler’em Resona 7 firmy Mindray, charakteryzuje się ergonomią, wszechstronnością, a dzięki innowacyjnej technologii ZONE Sonography uzyskujemy jakość obrazu ultrasonograficznego na najwyższym poziomie.

 Aparat oparty jest na platformie ZST+. Dzięki akwizycji strefowej oraz kanałowemu przetwarzaniu danych uzyskano rewolucyjny postęp w dziedzinie obrazowania.

Resona 6

Wyposażona w rewolucyjną technologię ZONE Sonography®, nowa platforma ZST + Resona 6 przenosi obraz ultradźwiękowy na wyższy poziom poprzez akwizycję stref i przetwarzanie danych kanałów.
Oprócz wysokiej jakości obrazu ZST +, Resona 6 oferuje również istotne cechy kliniczne o sprawdzonej wydajności.

DC-80 Nowość!

Ergonomia i wszechstronność, a także unikalny, najwyższej jakości obraz, charakteryzują najnowszy ultrasonograf firmy Mindray. Jest on kontynuacją oraz rozszerzeniem najczęściej wybieranej serii ultrasonografów DC-8 wzbogacony o technologie zaimplementowane z aparatów klasy premium.

DC-8 Expert

Działania podjęte przez producenta i ukierunkowane na zwiększenie jakości, ergonomii i ilości dostępnych funkcji dla wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej, zaowocowały powstaniem aparatu najwyższej klasy o jakości diagnostycznej z najwyższej półki oraz wysokiej wydajności.

DC-8

Unikalny, najwyższej jakości obraz, wszechstronność i ergonomia to cechy przewoźnego aparatu ultrasonograficznego z Color Doppler, model DC-8 firmy Mindray. Szereg działań podjętych przez producenta i ukierunkowanych na zwiększenie jakości, ergonomii i ilości dostępnych funkcji dla wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej, przyczyniły się do stworzenia aparatu najwyższej klasy o wysokiej wydajności.

DC-70 X-Insight Nowość!

X-Insight to najnowsze rozwiązanie firmy Mindray powstałe z połączenia potrzeb klinicznych z najbardziej zaawansowanymi ultrasonograficznymi technologiami. DC-70 X-Insight skupia się na tym, co jest ważne w codziennej praktyce klinicznej.

DC-70

Unikalny, najwyższej jakości obraz, wszechstronność i ergonomia to cechy nowego przewoźnego aparatu ultrasonograficznego z Color Doppler, model DC-70 firmy Mindray.

Aparat DC-70 daje znacznie więcej. Jego unikalne sterowanie dotykiem i gestem zostało zaprojektowane w taki sposób, by usprawnić płynny obieg czynności.

DC-60

Najwyższej jakości obraz, wszechstronność i ergonomia to cechy nowego przewoźnego aparatu ultrasonograficznego z Color Doppler, model DC-60 firmy Mindray.

Jego unikalne sterowanie dotykiem i gestem zostało zaprojektowane w taki sposób, by usprawnić płynny obieg czynności. Czystość obrazu uzyskiwana w aparacie DC-60 pozwoli wykryć anomalie lub nawet niewielkie zmiany.

DC-40

Dzięki przełamaniu barier innowacyjną technologią oraz dzięki połączeniu kompletnych pakietów aplikacji, narzędzi do automatycznego pomiaru i wbudowanego oprogramowania edukacyjnego, system DC-40 jest wyjątkowo dokładny, skuteczny i dostępny.

DC-N3

Aparat DC-N3 firmy Mindray, to wszechstronny ultrasonograf służący do przeprowadzania kompleksowej diagnostyki w pełnym spektrum badań.

Urządzenie współpracuje z szerokim zestawem głowic diagnostycznych oraz posiada wiele zaawansowanych funkcji zapewniających doskonałą jakość obrazowania.

DC-30

DC-30  stanowi idealne połączenie wysokiej jakości obrazu z dodatkowymi funkcjami takimi jak Auto IMT, iScape ", obrazowanie 4D, elastografia Natural Touch, obrazowanie kontrastowe UWN oraz dopplerowskie obrazowanie tkanek.

M9

Aparat ultrasonograficzny model M9 to najwyższej klasy przenośna platforma firmy Mindray. Charakteryzuje się unikalnym, najwyższej jakości obrazem 2D oraz Dopplerem kolorowym i spektralnym. a także wszechstronnością i mobilnością.

M7

Przenośny aparat ultrasonograficzny firmy Mindray model M7 charakteryzuje się unikalnym, najwyższej jakości obrazem 2D oraz Dopplerem kolorowym i spektralnym a także wszechstronnością i mobilnością.

Z5

 

Unikalny, najwyższej jakości obraz, a także wszechstronność i mobilność to cechy nowego, przenośnego aparatu ultrasonograficznego z Color Doppler, model Z5 firmy Mindray.

DP50

Aparat DP-50 firmy Mindray, to wszechstronny, przenośny ultrasonograf służący do przeprowadzania kompleksowej diagnostyki narządów jamy brzusznej, jak również badań małych i płytko położonych narządów (prącia, jąder, sutka czy tarczycy).

Urządzenie współpracuje z głowicami diagnostycznymi typu convex, linearna, endowaginalną i mikroconvex.

DP-10

Aparat DP-10 to nowa platforma z poprawioną wydajnością i lepszą jakością obrazu.


Zastosowane rozwiązania ultrasonograficzne nowej generacji, wygodna obsługa, bardzo dobra jakość obrazu, dostępność Dopplera spektralnego PW, wystarczająco lekki aby można go było łatwo przenosić, to tylko niektóre z cech nowej wersji aparatu B&W DP-10 firmy Mindray.

TE7

System ultrasonograficzny TE7 z 15” dotykowym ekranem został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu przy wymagającej szybkich decyzji intensywnej opiece nad pacjentem.