Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Fala Uderzeniowa / Ortopedia/Chirurgia /

Masterpuls MP50

MASTERPULS MP 50 "Elite Edition" to najwygodniejsze, kompaktowe urządzenie w terapii radialną falą uderzeniową (RSWT).

Na tle innych aparatów MP50 wyróżnia się prostym panelem sterowania, zintegrowanym "cichym" kompresorem osiągającym niezwykłą, jak na swoje parametry techniczne, wydajność systemu RSW.

W zestawie z głowicą RSW (2 transmitery) i torbą transportową.

MASTERPULS MP 100

MASTERPULS MP100 "Elite Edition" to najbardziej przyjazne terapeutom urządzenie wykorzystujące terapię radialną falą uderzeniową (RSWT) o udowodnionej skuteczności i niezawodności. Charakteryzuje się wysoką częstotliwością i maksymalną penetracją w głąb tkanek.

MASTERPULS MP200 Elite Edition

MASTERPULS MP200 "Elite Edition" to złoty standard wykorzystujący terapię radialną falą uderzeniową (RSWT) dający wiele możliwości udoskonalenia urządzenia.

Wysoka częstotliwość fali i maksymalna penetracja w głąb tkanek, zostały połączone z wygodną technologią ekranu dotykowego. Aparat posiada rozbudowane programy przeprowadzania zabiegów ze wskazaniami terapeutycznymi oraz zdjęciami prawidłowego rozprowadzania fali w poszczególnych jednostkach chorobowych.

Linia Duolith

Linia DUOLITH ® SD1 nie ma sobie równych pod względem oferowanej wszechstronności i wydajności. Współczesna fizyka, nowoczesna technologia i dynamiczny zakres energii to tylko niektóre z wielu zalet tego skutecznego urządzenia wykorzystującego zogniskowaną falę uderzeniową.

DUOLITH SD1 ultra

DUOLITH SD1 "Ultra" to system modularny najwyższej klasy!

Najnowszej generacji modularne urządzenie do terapii falą uderzeniową ESWT.

Znajdź nas na facebooku