Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce cookie.

adomed.pl / Fala Uderzeniowa / Rehabilitacja /

Masterpuls MP50

MASTERPULS MP 50 "Elite Edition" to najwygodniejsze, kompaktowe urządzenie w terapii radialną falą uderzeniową (RSWT).

Na tle innych aparatów MP50 wyróżnia się prostym panelem sterowania, zintegrowanym "cichym" kompresorem osiągającym niezwykłą, jak na swoje parametry techniczne, wydajność systemu RSW.

W zestawie z głowicą RSW (2 transmitery) i torbą transportową.

MASTERPULS MP 100

MASTERPULS MP100 "Elite Edition" to najbardziej przyjazne terapeutom urządzenie wykorzystujące terapię radialną falą uderzeniową (RSWT) o udowodnionej skuteczności i niezawodności. Charakteryzuje się wysoką częstotliwością i maksymalną penetracją w głąb tkanek.

MASTERPULS MP200 Elite Edition

MASTERPULS MP200 "Elite Edition" to złoty standard wykorzystujący terapię radialną falą uderzeniową (RSWT) dający wiele możliwości udoskonalenia urządzenia.

Wysoka częstotliwość fali i maksymalna penetracja w głąb tkanek, zostały połączone z wygodną technologią ekranu dotykowego. Aparat posiada rozbudowane programy przeprowadzania zabiegów ze wskazaniami terapeutycznymi oraz zdjęciami prawidłowego rozprowadzania fali w poszczególnych jednostkach chorobowych.

Linia Duolith

Linia DUOLITH ® SD1 nie ma sobie równych pod względem oferowanej wszechstronności i wydajności. Współczesna fizyka, nowoczesna technologia i dynamiczny zakres energii to tylko niektóre z wielu zalet tego skutecznego urządzenia wykorzystującego zogniskowaną falę uderzeniową.

DUOLITH SD1 ultra

DUOLITH SD1 "Ultra" to system modularny najwyższej klasy!

Najnowszej generacji modularne urządzenie do terapii falą uderzeniową ESWT.